NEW PLAYERS IN THE TEAM!
Our first team has gained a new attacker.
ContactHomepageService
BASKETBALL
Jeśli chcesz postawić zakład gdzieś online, to w dzisiejszych czasach jest mnóstwo bukmacherów internetowych do wyboru. Firma bukmacherska betsafe.com.pl/bonus/ jest jednym z wielu dostawców, do których możesz się zwrócić. Bukmacher został założony w 2012 roku i w kolejnych latach zdobywał jedną nagrodę za drugą. Doskonałe osiągnięcie jak na bukmachera, który nie istnieje tak długo. Ale jakie jest nasze doświadczenie? Poniżej znajduje się nasza recenzja BetSafe Bonusy, obejmująca między innymi łatwość obsługi, zakres gier, bonusy i opcje zakładów.

BetSafe powstał w Szwecji w 2008 roku i obecnie jest dość dużym graczem na rynku europejskim. Od stycznia 2019 roku właścicielem firmy jest William Hill PLC. W Polsce rynek gier hazardowych zostanie otwarty w 2021 roku, wtedy też BetSafe będzie mógł ubiegać się o licencję w Polsce.

Łatwość korzystania z witryny BetSafe i telefonu komórkowego


W naszej opinii, użyteczność strony BetSafe jest doskonała; gra i nawigacja po stronie jest bezproblemowa. Po lewej stronie ekranu znajdziesz kilka popularnych lig lub turniejów, do których możesz przejść naciskając przycisk.
Istnieje również osobna sekcja "zakłady na żywo", a strona główna sportu oferuje wszystkie najważniejsze wydarzenia dnia w skrócie. Duży pasek wyszukiwania na górze strony jest świetną pomocą w znalezieniu dowolnej ligi, zawodnika lub klubu. 

Wybierz swoje typy zakładów:

Domyślnie kursy "meczowe" są wyświetlane dla każdego meczu. Jedno kliknięcie na przycisk rozwija menu (w prawym górnym rogu górnej części meczu na ekranie) i możesz wybrać, które opcje zakładów chcesz zobaczyć. Na przykład, jeśli chcesz zobaczyć tylko kursy "Obie drużyny strzelą gola" lub tylko handicapy azjatyckie, możesz to zrobić. Jest wiele opcji i jest to bardzo wygodne.

BetSafe - Depozyty i wypłaty


Po zalogowaniu się na stronie BetSafe, możesz sprawdzić metody płatności dostępne w Twoim kraju. Płatność za pomocą iDeal będzie prawie na pewno możliwa w odpowiednim czasie. Inne możliwości to e-portfel, karty kredytowe i Paysafecard. W przypadku niektórych metod może minąć kilka dni, zanim pieniądze dotrą na Twoje konto w grze. Ponadto istnieją określone kwoty minimalne i maksymalne, a w przypadku kart kredytowych pobierana jest opłata transakcyjna w wysokości 2,5%. Zastanów się także, czego oczekujesz w kwestii wypłat. Wypłaty są dokonywane tą samą metodą, co przy wpłacie.
BetSafe dąży do przetworzenia Twojego wniosku o płatność w ciągu 6 godzin. To, ile czasu zajmie otrzymanie pieniędzy, zależy od metody płatności. W przypadku przelewów bankowych trwa to kilka dni roboczych, w przypadku e-portfeli prawie natychmiast.

Obsługa klienta BetSafe


Wsparcie klienta jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na kilka sposobów: poprzez czat na żywo, e-mail lub pocztę. Przed skontaktowaniem się z nimi, możesz również zajrzeć do sekcji FAQ, aby sprawdzić, czy znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Dział ten jest wyraźnie podzielony na podrozdziały i jest dość obszerny.

Podsumowanie BetSafe przegląd firm bukmacherskich


Naszym zdaniem bukmacher ten wykonuje bardzo dobrą robotę. Oferta jest dość obszerna, a kursy są dobre. Szkoda, że nie ma streamingu na żywo i że nie można obstawiać koni. Inną wadą jest to, że istnieją opłaty transakcyjne dla niektórych metod płatności.

Zalety punktów BetSafe:

 • Ponadprzeciętne szanse
 • Dość lukratywna oferta
 • Szybkie wypłaty
 • Niezły bonus powitalny
 • Dobry wgląd w eSporty
 • Cons
 • Brak transmisji na żywo
 • Zakaz zakładów konnych
 • Płatności prowizji przy użyciu kart kredytowych
 • Niewiele promocji
 • Układ strony internetowej

BetSafe jest obsługiwany przez Zecure Gaming Limited, firmę z siedzibą i zarejestrowaną na Malcie. Zecure posiada zezwolenie od maltańskich władz ds. gier na podstawie licencji o numerze MGA/CRP/257/2014-05 na prowadzenie zdalnych gier hazardowych. Obecnie nie mogą one oferować gier hazardowych online w Polsce ze względu na holenderskie przepisy.

BetSafe Bonusy - Przegląd Sportów